| oLivy a întrebat:

Cum va intelegeti cu colegii de clasa? eu personal, nu-i suport

24 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Din fericire am terminat liceul, dar nu m-am inteles niciodata bine cu cineva din clasa in care am fost sau din altele. Am ramas cu 2 cunostinte, fiindca prieteni e prea mult spus, dar atat. Nici eu nu suportam sa ii vad 5 zile din 7, cate 7 ore pe zi, dar in sfarsit nu mai trebuie sa trec prin asta.

| oLivy explică (pentru thegatekeeper):

Nici nu stii cat te invidiez.Eu mai am 2 ani.

| thegatekeeper a răspuns (pentru oLivy):

Mai ai jumatate. Probabil o sa treaca repede, in special daca ai niste activitati care sa te tina ocupat pe tot parcursul liceului (hobby-uri etc.) Si eu aveam impresia ca nu se mai termina niciodata perioada liceului si inca nu imi vine sa cred ca nu mai trebuie sa merg laughing.

| oLivy explică (pentru thegatekeeper):

Tu cum ai rezistat?rolling on the floor anul asta ai terminat?

| thegatekeeper a răspuns (pentru oLivy):

Da, tocmai am terminat a XII-a. Sincer, nici nu imi dau seama cum au trecut ultimii 4 ani. Am incercat sa ii ignor si s-a format o regula nescrisa, sa zic asa: eu nu ii bag in seama, ei ma lasa in pace. Am avut o oarecare legatura cu 2-3 persoane din toata clasa, in rest nu am avut nicio treaba. Probabil mi s-a parut ca a trecut repede fiindca intotdeauna am avut o ocupatie la scoala: fie citeam, fie desenam, ascultam muzica, scriam diverse chestii si nu atrageam atentia asupra mea. Mai conversam ocazional cu acele cateva persoane si m-am concentrat pe studiu, dar nu am exagerat, totusi. Asa a trecut destul de repede.

| oLivy explică (pentru thegatekeeper):

Mda tongue depinde si ce colegi ai.

| Doηηa a răspuns:

Nici eu nu-i suportam pe cei din V-VIII, acum ca am scapat de ei sper sa dau de niste colegi de gasca, cu care sa am ce vorbi si sa ne distram impreuna, fara "bisericute", dar suna imposibil.

| oLivy explică (pentru Doηηa):

Ehh depinde si ce iti doresti de la ei laughing

| Holocaust a răspuns:

Sunt putine persoane care au reusit sa ma cunoasca cat de cat, si in prezenta carora ma simt ok.
Restul nu ma intereseaza.

| Duucu a răspuns:

Nici eu nu-i suport, dar mă prefac că sunt prieten cu ei doar pentru a nu ajunge la bătăi sau alte lucruri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O singura persoana din clasa mea este de treaba, in rest, ceilalti sunt doar niste scursuri care nu merita mai mult de o flegma din partea nimanui.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Mă înţeleg ok cu 2-3 persoane, pe restul încerc să-i ignor pentru că îmi provoacă repugnă.

| gingergirl1 a răspuns:

Bine! Cu unii super bine cu alti....sunt doar colega laughing

| Xenya a răspuns:

Nu ma intelegeam nici eu bine cu ei, exceptand 3-4 persoane.

| AndyLavy a răspuns:

Nu ma inteleg nici rau nici bine, imi sunt indiferenti majoritatea. ma inteleg bine doar cu cateva colege, cu care imi petrec timpul, in rest nu-mi pasa.tu dc ii urasti?

| oLivy explică (pentru AndyLavy):

Pur si simplu nu-mi face bine compania lor. Urasc sa-i vad 30 de ore in fiecare saptamana, sa le suport figurile si modul puieril de a gandi.

| a răspuns:

Heii. Nici eu nu prea ii suport pe ai mei, insa tin enorm de mult la ei love struck. Sunt atat de speciali pentru mine, sunt ca a doua mea familie.
Desi ma enervează, ma tachineaza, in special băieții laughing, iar fetele sunt rautacioase, le înțeleg, ii înțeleg pe toti. Ii cunosc super de bine. Si in ciuda defectelor, sunt saritori, si mereu te ajuta la necaz love struck. Sunt minunati!

| OMEGALIN a răspuns:

Nici eu, cand ma gandesc ca incepe scoala si ii revad pe prostii aia rolling on the floor
Daca ii vezi spui ca sunt copii mici, nu se maturizeaza niciunul laughing

| oLivy explică (pentru OMEGALIN):

Stiu cum e laughing

| OMEGALIN a răspuns (pentru oLivy):

laughing,aia nu isi merita varsta, la ce comportament au laughing)

| IonelaaaS a răspuns:

Cu o singura persoana sau doua nu ma inteleg asa bine. Cu restul e ok laughing

| SelenaMe a răspuns:

Eu am niste colegi cu care ma inteleg foarte bine dar am si unii cu care nu poti sa discuti care se leaga de oricine chiar daca nu ii baga in seama

| adry2001 a răspuns:

Sincer, asa si asa. sunt unii mai natarai, unii mai fitosi unii ma prostanaci, depinde. ma inteleg cum pot si eu.

| mirciu1234 a răspuns:

Eu foarte bine uite ce am relizat toata lumea http://www.youtube.com/channel/UCvApotnDDy2oGoWf5godPSg?feature=watch