| anonim_4396 a întrebat:

Voi va intelegeti cu colegii de clasa, (de servici)? In ce fel de relatii sunteti?

Răspuns Câştigător
| saymoon a răspuns:

In relatii foarte bune.Ma inteleg cu toti, ne distram impreuna, facem sotii, suportam pedeapsa tot impreuna.
In generala ma intelegeam foarte prost cu asa zisii mei colegi, dar acum, multumesc Lui Dumnezeu, e tot ce mi pot dori de la un colectiv din care fac parte.
De acasa plec suparata si cand ajung in clasa si ma vad suparata, sar pur si simplu peste mine, ma gadila, ma ciufulesc de mi merg dupurile.Cum sa mai fiu suparata dupa o chelfaneala de asta?
Suntem 27 de elevi in clasa si totodata cei mai buni prieteni, ne distram de nu mai putem.
Ieri, de exemplu, am fost ciufulita de un coleg, de aratam ca muma padurii, doar din cauza ca eram trista ca luasem un opt.Stiu ca tare m am mai chinuit sa ma pieptan, dar macar m am distrat si am uitat.
Ii iubesc pe toti, e tot ce mi doresc.
Sper ca si la tine, e ca la mine.
Numai bine.

3 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Da, ma inteleg mai cateodata unele dificultati cu "unu" dar trec pestehappySucces:*

| forever4you a răspuns:

Ma inteleg foate bine cu colegi de clasalove struckdar si cu ce'i din celelalte clasebig grin

| denisacosmina98 a răspuns:

Eu încerc să mă înţeleg bine cu toţi şi reuşesc.happy
Mă înţeleg bine cu toţi colegii de şcoală şi cu toate rudele.