| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum vă înțelegeți cu colegii de clasă?

18 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

ce prettyyyyy esti
ai aproape acelasi par ca mine whoa sufletul meu pereche

| anonim_4396 explică (pentru AirănMeidăn):

Oare suntem surori? thinking

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Wow,femeie,ce e in capul tau? Lasa, de ziua ta promit sa iti iau un pieptene.

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Apreciez amabilitatea dar cu cât îl piepteni cu atât stă mai prost. laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Heii,tu trisezi! De ce ai schimbat poza? Era ok, am glumit cu parul, multe vor sa aiba volum si nu reusesc.

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Nu-i de-aia. Asta îmi place mai mult.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Ma intelegeam destul de ok.thinking
Eu nu vorbeam cu ei, ei nu vorbeau cu mine. Pot spune ca a fost perfect. big grin

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Ma înțeleg bine cu cea mai mare parte. Sunt si cativa cu care chiar nu ma inteleg.

| W3R4 a răspuns:

Deloc bine. abia daca le-am retinut numele. doar cu un baiat vorbesc, din 30 de oameni. xD

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici nu stiu cum ii cheama. O_O

doar cu cativa ma inteleg bine, cu restul n-am treaba.
tu?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cam la fel. laughing Bine, știu cum îi cheamă dar nu prea comunicăm.

| Axys a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti tare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ma inteleg.
Mereu ma cert cu ei din cauza muzicii, a religiei sau din cauza comportamentului lor.
Sunt doar vreo 3-4 cu care vorbesc, rest...Prefer sa fie ceva gen
"buna" si "pa"
nimic
sau ignor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vorbesc aproape deloc cu ei.

Răspuns utilizator avertizat
| TheWalker11 a răspuns:

Ma inteleg bine cu jumatate din ei, cu restul..mai bine nu sincer, nu imi face placere sa stau cu ei.Ma inteleg mai bine cu colegii din cealalta clasa de-a a-8-a.

| Ciumpi35 a răspuns:

Prefer sa fac ore singur.

| PolishJew a răspuns:

Eu prefer sa fiu singur in coltul fericit, n-am prieteni prin clasa... nici ca as avea nevoie.