| AvalohAlyn a întrebat:

Cum vă "tratați "plictiseala aia mare?(când o aveți)

7 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Cred ca majoritatea oamenilor citesc din Biblie big grin. Incearca si tuwinking!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Da care man noul testament sau vechiul testament? Sa incep de la inceput? Ce imi recomanzi? Pot scapa de depresie daca citesc biblia sau mai ok ar fi sa merg la biserica sa ma rog? sad

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Recomand doar sa citesti din Biblie si absolut sa incepi cu ceea ce doresti tu. Ai putea incepe cu Genezawinking!

| SilentRain a răspuns:

Terorizez pe cine prind pe o raza de 5m

| Cameliapantiru a răspuns:

Cititul e cel mai bun remediu împotriva plictiselii. Rapid și gratuit. Recomand!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La tine e vorba de depresie cronica nu de plictiseala poti scapa de acest iad doar cu o gasca vesela si care te intelege sau sa iti cauti o iubita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac chestii care imi plac, dar sunt si utile (gen pictez, desenez portrete, citesc o carte, joc ceva care sa-mi ouna mintea la contributie, fac din teme daca am sau exersez la o materie, imi sun o ruda, fac tik tok-uri, ma joc cu cainele, ascult muzica, ma uit la Codrea si Zappy TV). Ultimele 4 nu sunt foarte utile, da' eu le ador. laughing