| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi sar parea ca pentru 3 luni sa traiti intr-un trib dintr-o zona izolata(adica case de pete si paie) a planetei? Sa traiti ca si oameni din grupul resectiv sa le invatati cultura si sa legati prieteni, timp de 3 luni? Sa vanati, sa ajutati la activitatile din trib sa particiati la dansurile si la jocurile lor? Mie unul mi-ar placea voua? happyCe obiceiuri ia-ti invata in schimbul obiceiurilor invatate?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca orice mascul vanator mi-ar placea clar

| cristimihailov a răspuns:

S-ar putea sa nu iti placa anumite obiceiuri. Gen mancat ochii de foca cruzi sau alte ciudatenii care inca misca (gen gandaci, muste, pesti, etc).

Sau s-ar putea sa nu iti placa dansurile sau jocurile lor. Unele nu sunt jocuri linistite, ci demonstreaza barbatia sau virilitatea. Gen mers prin foc, agatat de crengi, rezistenta la bataie, etc.

Poate cel mai bine nu i-ai invata nimic pe acei oameni. Deoarece se stie ca in general cultura occidentala distruge viata de zi cu zi si cultura triburilor izolate (gen incep sa poarte haine, sa bea cola, sa foloseasca briceagul, etc).

| RAY a răspuns (pentru cristimihailov):

Pai da ce mascul esti daca nu isi plac cele enumarate de tine, du-te si imbracate in rochie si fi femeie

| cristimihailov a răspuns (pentru RAY):

De mic ti se spunea "Seinfeld"? Asta asa ca aluzie la glumele proaste?

Sau nu esti tu de vina... Poate e natura.
As merge pe a doua varianta.

Ce zici mascul onanist ce esti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fara certuri ba masculilor ce se sterge si intrebarea asta. Orice indrebare pun trebuie sa se certe cineva, certativa la mesaje.