| thegatekeeper a întrebat:

Cum vi se pare a calatori de unul singur, ca de exemplu a vizita un oras in care nu ati mai fost sau chiar o tara?
Ati calatorit vreodata pe cont propriu, neinsotiti de nimeni altcineva? Daca da, cum vi s-a parut: mai placut decat cu un grup de persoane sau dimpotriva, plictisitor si oarecum deprimant?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie jnul mi a placut. Harta dictionar multa energie si entuziasm. La fel de bine este si in grup. Iti recomand grupul pentru fun, singuratate pentru momente mai melancolice, linistite sa ti tihneasca. Have fun.

7 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Daca esti o persoana sociabila, nu ai nici o problema in a calatorii singur, pentru ca iti gasesti cu cine sa vorbesti. Eu tot timpul calatoresc singura, si imi place. Dar am calatorit si cu prieteni sau iubit si e ok si asa. Am calatorit si in tara si in afara tarii. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e deloc plictisitor.Eu mă simt mai bine când călătoresc de unul singur, ador asta.Am mers vreo 20 km pe jos în Franța, mai exact prin pădure.Destinația mea a fost plaja.
Luna viitoare am de gând să fac o excursie prin transilvania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e plictisitor deloc. Iti faci noi prieteni intre timp. Nu m-a deprimat niciodata gandul de a calatori doar eu si camera foto prin tara, de nebuna. laughing

| fadnox a răspuns:

N-am facut asta pana acum, nu-mi place sa plec, stau acasa; dar aici sa fiu singura, asta da

| TizZu15 a răspuns:

Este cam plictisitor, dar si frumos in acelasi timp.winking

| sparky34 a răspuns:

E foarte urat sa calatoresti singur, nu ai cu cine conversa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru sparky34):

Trebuie neapărat să conversezi cu cineva? E de-ajuns să ai niște căști pe cap și să asculți muzică, dacă te "plictisești".