| Ilie_2320 a întrebat:

Cunoaste careva un psiholog care comunice prin email?

2 răspunsuri:
| Bunicul62 a răspuns:

Baitul mosului noi in sat nu stim de psiholog ce este acela, noi cind nu o scoatem la cap ne ducem la Parinte si el ne doctoriceste.Pe internet dai de cine stie ce sarlatan si primesti sfaturi rele. Lumea este plina de oameni rai,eu la mine in sat daca am o problema o discut cu vecinii si ii dau de cap,daca e problema de suflet ma duc la doctorul pentru suflet Parintele, Daca mai ma dor incheieturile dau fuga la Doctor sau dau cu gaz ca este bun chit ca este scump rau, 20 ron iau tilharii si il tin ca iarba de leac sa pun si in felinar la caruta.La noi in sat nu am pomenit bolnavi de depresie

| BlackNights a răspuns:

Depinde ce sa comunice, sa iti zica programul lui sau cat ia pe sedinta, ca altceva nu cred ca iti poate comunica pe mail.