| JustBlackNoGrey a întrebat:

Daca ai avea o asemenea ocazie, ai folosi vreodata o tabla Ouija? De ce? Cu cine? big grin

25 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Mai merita sa argumentez cat de prostesc e conceptul ala?
Pana cand si e folosit in filme, nu il pot lua in serios.

| JustBlackNoGrey explică (pentru Speed99):

Oh, credeam ca nu mai gasesc oameni ce realizeaza cat e de ridicola treaba laughing

| RAY a răspuns:

Desigur ca da, e amuzant sa te joci sa stii ca nu esti singur ca cineva mereu te priveste, adica pe bune nu vezi cat de antisociala e lumea din ziua de azi, asa macar am comunica cu fantome, asa poate imi gasesc si eu o iubita care nu tine cont de fizic, banii etc si doar de sufletul meu

| JustBlackNoGrey explică (pentru RAY):

laughing chiar ai simtul umorului

| GoldenZenith a răspuns:

Mnu. Același bullsh*t ca și "Charlie, Charlie!". Pierdere de timp.

| JustBlackNoGrey explică (pentru GoldenZenith):

"Charlie Charlie " nu il stiu. cum e? in linii mari

| Drimmero a răspuns (pentru JustBlackNoGrey):

Aceeasi gluma precum placa Oja.

| JustBlackNoGrey explică (pentru Drimmero):

Era faza in paranormal activity sau cum se numeste acel film jerpelit ce vrea sa fie horror, cand au dat foc la tabla ouija de pe masuta, iar masuta care era siea din lemn nu a luat foc deloc, dar tabla a ars complet rolling on the floor te poti uita la movie sins pe Youtube ca mori de ras

| Drimmero a răspuns (pentru JustBlackNoGrey):

Realizezi ca ala e film facut cu bugetul unuia care pleaca de acasa spre Facultate cand incepe?

| JustBlackNoGrey explică (pentru Drimmero):

Nici film nu cred ca se poate numi film.
dar faza cu : demonul chiar vrea cu orice pret sa o posedeze pe tipa aia, dar mai intai trebuie sa verifice daca functioneaza corespunzator toate utilitatile din casa rolling on the floor stii tu : bec, robinet, etc

| Drimmero a răspuns (pentru JustBlackNoGrey):

Mie imi plac filme realistice,, nu cum demoni care ies din placi si arunca oamenii in tavan,, niste mizerii!

| JustBlackNoGrey explică (pentru Drimmero):

Eh, sunt filme hoprror de proasta calitate sau de buna calitate big grin
e destul de realista viata, nu mai imi trebuie si filme de felul ala, ci cu senzatii tari : jump-scares de exemplu big grin

| Drimmero a răspuns (pentru JustBlackNoGrey):

Jump scares,, alea-s de adormit plozii,, un film cu adevarat palpitant este unul psihologic, care te face cu greu sa-ti dai seama care e firul povestii, dar astea sunt doar simple detalii, eu asa prefer filmele.

| JustBlackNoGrey explică (pentru Drimmero):

Filmele psihologice de care zici tu sunt putine si cred ca le-am cam epuizat pe toate. Multe vor a fi psihologice, dar de fapt sunt previzibile si urmeaza acelasi sablon. Anthony Hopkins mai facea diferenta, cum ar fi in filmul Instinct, dar in rest nu prea am gasit... Columbo ma ma irelaxeaza in materie de asa ceva. pe tine?

| Drimmero a răspuns (pentru JustBlackNoGrey):

Nu am unul preferat, oricare este bine venita,, asa ca daca ai o sugestie cu adevarat buna e bine venita, si asa n-am mai vazut un film de ceva timp.

| JustBlackNoGrey explică (pentru Drimmero):

Columbo cu peter falk.
Mai toate filmele cu anthony hopkins

| Drimmero a răspuns (pentru JustBlackNoGrey):

Mersi de pont

| FaraNumePls a răspuns:

Am folosit dar nu știu încă dacă a mers. Am avut câteva coșmaruri dar na... Se Mai întâmplă laughing

| ShaOfHatred a răspuns:

Dap,as vrea. Cu cine? Pai am niste prieteni mai "diferiti" in oras (ma rog, in principiu sunt satanisti). Si de ce? Curiozitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, m-aş folosi de ea, i-aş da o gaură și aș pune-o pe perete ca tablou.

| EMKing a răspuns:

Da as folosi doar pentru amuzament, cu tovarasii