| mariusdaniel21 a întrebat:

Dacă ai idei filozofice trebuie să scrii cărți neapărat?
Există vreo scurtătură?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, exista, poti sa trimiti un articol la revistele de filozofie sau sa publici pe internet.

| gabicoo a răspuns:

Îți faci un blog. Plătești promovarea lui pe internet (sau îl promovezi singur pe diverse grupuri de Facebook) și vezi dacă ai succes.

| mariusdaniel21 explică (pentru gabicoo):

Site-ul Blogger.com este excelent? Mi-e mi se pare că nu Nici nu pot observa blogurile celorlalți HMM

| FreddieM a răspuns:

Vii pe TPU, aici toți suntem,, filozofi''.
Cheers

| CuStimaSiRespect a răspuns:

Ai categoria Știință și filosofie la dispoziție, poți să îți exprimi acolo liber ideile, iar dacă îți place ce faci și nu îi pui la suflet pe hateri, poți să faci un pas mai sus și să îți creezi propriul blog ori să scrii o carte.

| Tputpu35 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa scrii carti, dar nu e ceva rau, poate poti ajunge cu ele departe