| Printesyka a întrebat:

Daca ai picat o data traseul mai are rost sa-l mai dai? In aceste monente sunt cam putin descurajata si mi-am pierdut si curajul sa mai dau odata va rog sa ma ajute cineva, macar un sfat.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Nu ai luat traseul pentru ca nu ai fost pregatita sau ai avut prea multe emotii.

Mai ia-ti cateva ore de condus cu un instructor si in momentul cand te consideri pregatita poti da traseul din nou.

Nu esti singura care a picat traseul, sunt foarte multi care pica traseul si nu se descurajeaza si dau pana il iau.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca are rost. Am o verisoara care abia a patra oara a trecut testul si daca nu l-ar fi luat nici atunci avea de gand sa incerce pana reusea.