| SilentRain a întrebat:

Dacă ai putea schimba un singur lucru în lume, care ar fi acela? thinking

8 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Planeta aș schimba-o cu una mai puțin aglomerată

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aș elimina avortul, dar nu cu pedeapsă ci cu preluarea prin adopție a fătului uman, din momentul concepției și stimulente financiare pentru mamă să ducă sarcina la capăt.

| Andreeush a răspuns:

Să nu mai existe războaie în lume, să fie pace.

| RainmakerX a răspuns:

Sa am puterea sa schimb cate lucruri vreau.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mor oameni de boli incurabile și de sărăcie zilnic și sadrian ar salva avortonii laughing)).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-as schimba nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mulți tineri în străinătate la muncă ca nu se mai gaseste loc de parcare in tara asta

| UnuPentruAltu a răspuns:

Legea sănătății mintale și a protecției persoanelor cu tulburări psihice