| Mihaa890 a întrebat:

Dacă ai putea șterge ceva din trecutul tău, care ar fi acela?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Durerile de cand mi am rupt piciorul...

| Freya1 a răspuns (pentru suntserios):

Exact chestia asta am vrut sa o scriu eu laughing. Doar ca la mine e la plural, mi-am luxat ambi genunchi si am stat prin spitale.Ma marcat atat de tare incat si acum am o frica extrem de mare sa nu se repete.

| LoveSleep a răspuns:

Jucam odată fotbal în campionat prin clasa a 7-a cu toata școala ca spectatori. Și am urmărit mingea prin aer alergând cu spatele și când m-am intors am dat cu fața de bara porții și am căzut ca o petală pe jos.
Pentru 5 minute pot sa jur ca s-a oprit mingea în loc și a râs cu ceilalți.

| gemeni6226 a răspuns:

Deciziile proaste facute de a cumpara ceva de care nu am nevoie.

| mastadont a răspuns:

Nu aș șterge nimic. Din trecut am învățat multe lecții de viață, multe moduri în care nu trebuie să mai procedez pe viitor. Dacă aș șterge ceva aș uita și ceva important și aș pierde o lecție importantă de viață.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Consider că nu ar trebui să șterg nimic din trecutul meu, deoarece acele lucruri mi-a servit ca experiențe și lecții ca mai târziu în viață să nu le mai repet și să mă gândesc la consecințe.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Deciziile proaste

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Nu aș putea, pentru că aș declanșa un paradox. Să zicem că mă întorc în timp acum 1 an ca să mă împiedic să iau acel 4 la test. Reușesc și numai iau nota 4. Dar, cum spunea Isaac Newton, "orice acțiune are o reacțiune". Deoarece nu am mai luat 4 la test, eu, din prezent, nu mai călătoresc în timp. Dar dacă numai călătoresc în timp atunci nu mă mai pot opri din a lua 4 la test. Și uite așa se formează o buclă infinită.

| Eisenheim a răspuns:

Numărul de telefon, nu m-ar mai sună, iar acum as avea alt loc de muncă laughing