| anonim_4396 a întrebat:

Dacă am lăsat telefonul, nesupravegheatpe mâna unei persoane este posibil ca aceasta să fi instalat vreo aplicație de spionaj în telefonul meu? Ce fel de aplicații pot fi instalate în acest sens, si cum îmi dau seama că ele chiar au fost instalate în telefonul meu?

16 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Daca nu a avut cum sa-ti deblocheze telefonul nu are cum, orice aplicatie suspecta va aparea in folderul "Aplicatii", dar nu cred ca e cazul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate, dar probabil ca esti doar paranoic

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Să presupunem că ai avea dreptate happy ( doar puțină! happy, totuși, care este RĂSPUNSUL?
Adică, cum îți poți da seama INDUBITABIL că ai sau nu o astfel de aplicație instalată în telefon?
Adică, cum poate un paranoic happy, sa zicem- să și sa-și demonstreze, în primul rând sieși că totul e perfect ok, perfect safe? Sau cum poate un " pățit " să-și dea seama că a fost hăcuit și nu e safe?!

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Da i restore to factory si ai rezolvat problema.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Nu. Costă mult și nu are motiv.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Costă mult instalarea unei astfel de aplicații în telefon?!

Și de unde știi că persoana în cauză chiar nu are motiv? O cunoști? happy

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

O asemenea aplicație nu se găsește de vânzare.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Vrei să spui, în Magazin Play?!

| Celdrept a răspuns:

Nu ai nimic draga ești bine.

| anonim_4396 explică (pentru Celdrept):

De unde ești tu așa sigur măi dragă Fanta?

| Celdrept a răspuns (pentru anonim_4396):

Că unei drăgălașenii de fete inocente nu i-ar făcea nimeni rău happy

| Celdrept a răspuns (pentru Celdrept):

Draga tu ai nevoie de iubire asta e problema ta,eu te pot ajuta, sunt doctor în dragostehee hee daca te simți vreodată singurica scrie-mi, eu îți pot oferi dragostea de care ai nevoie.
Te pup dulce și fi cuminte că nu are treabă nimeni cu tine, când vei deveni bogata atunci sa îți faci griji.
Trăiește-ti viața nu te mai gândi la chestii negative, e păcat că ești faina și faci riduri kiss

| Celdrept a răspuns (pentru Celdrept):

Da-i reset factory! Btw am glumit cu tine happy

| anonim_4396 explică (pentru Celdrept):

Doar de Dr. Love nu am eu nevoie acum!

Cat despre " dragalasenie inocenta "... da, m-ai nimerit! Sweet, but psycho! happy

Ai grijă și tu de tine!

happy

| AlexisZLS a răspuns:

Te uiti si tu printre aplicatii si daca suspectezi vreo aplicatie, o stergi pur si simplu, dar nu cred ca ar fi cineva atat de deplasat incat sa faca asta.

| anonim_4396 explică (pentru AlexisZLS):

Uite ce întrebări au concetățenii noștri
:

https://www.tpu.ro/......-intru-pe/

https://www.tpu.ro/......controlez/

Nu poți știi niciodată :)