| Stancu_David_ a întrebat:

Salutare. Ma poate ajuta cineva care se pricepe. Dacă controlez telefonul cuiva de la distanța cu Teamviewer si intru pe un site. Site-ul va vedea Ip-ul telefonul meu sau sau la persoanei căreia ii controlez telefonul? Dar locația sau adresa de internet? Site-ul poate sa vadă cumva ca telefonul este controlat de la distanța sau nu? Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| RaduRobertRO a răspuns:

IP-ul lui, evident. Se ia IP-ul de pe dispozitivul care acceseaza, nu conteaza cine-l gestioneaza.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

IP lui că doar browserul lui incarca site ul.