| anonim_4396 a întrebat:

Daca am pune 5 rockeri cu 5 manelisti intr-un ring de box cine credeti ca ar iesi invingatori? Motivati raspunsul
Intreb asta deoarece am observat ca rockerii se iau de manelisti iar manelistii se iau de rockeri tot timpul.

Răspuns Câştigător
| Adam_Adela_1974 a răspuns:

Chiar si in lupta trebuie sa lucrezi cu creierul, iar manelistii nu detin decat capul, si ceva magiun pe acolo

6 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Manelistii ar castiga daca ar fi o lupta de gen summo, asta referitor la faptul ca ai spus tu ca sunt grasi. daca e vorba de box eu cred ca rockerii ca aia stau cu lanturile pe la pantaloni si au cu ce lovi laughing

| katy a răspuns:

Este o vorba a rockerilor vis-a vis de manelisti ca fiecare da din ce gandestelaughing si rockerul dupa cum stii da din cap si manelistul din fund laughing

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Manelistii! Pentru ca fac parte-in majoritate-dintr-o,,categorie,, care la orice,, meci,, striga dupa prieteni, care raspund chemarii rapid. Oricum nu ar respecta regulamentul de box.

| Cosmotel a răspuns:

Manelistii ca multi merg la sala si baga steroizi in ei laughing

| Vegah a răspuns:

Nu ştiu cine ar ieşi învingător într-un ring de box, însă dacă îi pui pe toţi 10 să vorbească coerent să fii sigur că rockerii ar putea, în timp ce maneliştii s-ar descurca mai greu.

| MagikTrouBless a răspuns:

Eu cred ca o sa castige instrumentelelaughingrolling on the floor