| AvalohAlyn a întrebat:

Daca ar fi sa alegi ce sa faci cu masina timpului ce ai alege:sa te intorci in trecut sau sa te duci in viitor? De ce?

4 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

În trecut.Dar nu trecut,însemnând cu cinci ani în urmă.
Trecut însemnând perioada frumoasă de glorie,la vremea când oamenii scriau cărți și citeau deopotrivă,când aveam trenuri pe fiecare linie de cale ferată,locomotive cu aburi, când oamenii erau simplii, dar fericiți, când bărbații plecau în armată.În trecutul ăsta aș vrea eu să mă întorc.
Viitorul nu vreau să-l știu, e ca și cum ți-ar ghici o țigancă la tarot.

| T0T a răspuns:

Să rămân unde sunt, sunt cel mai familiarizat cu vremurile astea.

| AvalohAlyn explică (pentru T0T):

Fara varianta asta.

| T0T a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Adică să fiu obligat? M-aș întoarce în trecut cu 10 secunde xD. Depinde și de cât timp sunt obligat să mă întorc.