| yonnella a întrebat:

Daca ar trebui sa alegeti intre, a sta pe net toata ziua & a iesi in oras cu prietenii, ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| Ammizzu a răspuns:

SA ies cu preitenii

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

As alege sa stau pe Internet. Majoritatea persoanelor cu care vorbesc sunt din alte tari, asa ca mi-ar fi aproape imposibil sa ies cu ei in viata reala, desi mi-ar placea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A ieși cu prietenii. A nu se lua în socoteală faptul că ăia sunt tocmai în Iskenderun. Aș da naiba în el de net numai ca să mai merg acolo măcar o zi.

| Cσcσ a răspuns:

Pai eu de obicei ies in oras ziua si stau pe net noaptea laughing
Bine, pe net mai stau si ziua :-p