| DeadAlready a întrebat:

Daca as sti pe cineva ca vinde droguri l-as putea denunta la politie?

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Bineinteles. Iar atunci, nick-ul pe care ti l-ai ales ti se va potrivi manusa!

| Silvia a răspuns:

Da.Normal ca poti. Dar de ce ai face asta? Vrei probleme?

| Andreea_8014 a răspuns:

Da. Poti. Da. dupa se poate sa ai probleme cu alti traficanti.Doamne Fereste.straight face
Tu alegi!

Deyutza:*

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Bineinteles ca da

| alecs871 a răspuns:

Corect frate, cu ce te deranjeaza, si mai ales, la Politia Romana, daca te duci sa il denunti, pe urma te ia pe tine la intrebari ca de unde sti ca vinde, de ce vrei sa-l denunti, si chiar daca tu esti curat, o sa ai mari probleme ( cu politia fiind probleme mici) si mai ales daca se afla ca ai denuntat pe cineva, cred ca un an doi nu ar mai trebui sa iesi din casa.

| www a răspuns:

Nu ai putea salva vieti. Crezi ca daca il denunti pe X oamenii nu pot sa isi mai faca rost de droguri?!

| betty17 a răspuns:

Logic ca poti, dar o sa ai apoi probleme cu traficantii... ce crezi ca acei oameni nu or sa afle cine,, i-a turnat"?

succes

| DeadAlready explică:

Asi putea salva vieti.