| dfjdujfisjabdgfdgvtvrrrc a întrebat:

Ce s-ar intampla daca as da la poliție pe cineva care vinde droguri la copii? Daca am fost martor odata as păți ceva?

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Daca esti minor, nu cred, mai ales ca ii ajuti sa descopere pe cineva care vinde. E plin liceele si scolile de ei.

| dfjdujfisjabdgfdgvtvrrrc explică (pentru dullcat):

Am 18 ani

| dfjdujfisjabdgfdgvtvrrrc explică (pentru dullcat):

Faza e ca am 18 ani si mi-am facut o prietena care a sunat a chemat acest individ si s-a pus sa spargă pastile si sa tragă pe nas si am vrut sa sun la poliție da m-a luat un sentiment de frica am mai stat putin si am plecat

| dullcat a răspuns (pentru dfjdujfisjabdgfdgvtvrrrc):

Inteleg.Daca ai fost doar martor, nu ti se poate intampla nimic.Dar probabil ca ceilalti vor minti ca ai participat si tu, de nervi ca i-ai dat in vileag.

| dfjdujfisjabdgfdgvtvrrrc explică (pentru dullcat):

Pai asta e faza, erau prafurile pe masa, dar eu n am tras sau facut absolut nimic

| AdioTPU a răspuns:

Politia ți-ar putea oferi protecție dacă faci o reclamație anonima dar trebuie sa prezinți și ceva dovezi că să fi luat în considerare.