| VrRos780 a întrebat:

Dacă atașezi un fir de ață foarte subțire de o bancnotă atunci când o introduci în aparatul jocurilor de noroc,când bancnota intra și se inregistrează și tu tragi de ață să scoți bancnota, se validează?
Ma gândeam de mult la acest truc, dar nu l-am pus niciodată în practică. Sa bagi banul în aparat ca să te joci și sa îl scoți înapoi și sa îl bagi iar și iar tot așa.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce nu stii tu este ca fiecare aparat de joc are cel putin 2-3 camere video, orientate spre acesta, deci imposibil sa faci asemenea artificii, ca te prind si te dau pe mana Politiei.

| sierra1 a răspuns:

Ești un viitor pușcăriaș - vorba aia: furi azi un ou, mâine un...

Atenție!

| VrRos780 explică (pentru sierra1):

E un simplu joc de noroc, ca și calculatorul.
Plus de asta n am încercat ca aparatele sunt moderne și nu cred ca se validează dacă iese bancnota.

| StoicAnalysis a răspuns:

Poti incerca. Doar sa ai grija sa nu te vada patronul sau altcineva de acolo laughing