| MyMommyLovesMe a întrebat:

Daca ati avea posibilitatea, cand ati vrea sa va fi nascut : tot in prezent, in viitor sau in trecut (si in ce epoca din trecut)? De ce?big grin

Răspuns Câştigător
| Ella192 a răspuns:

In trecut, secolul XVI-XVIII. Sunt innebunita dupa rochiile de atunci, plus la asta inainte existau gentlemani adevarati, societatea era alta. Lumea mult citea, stia sa cinte la un instrument muzical si cunostea mai multe limbi la perfectie. Existau doar scrisori, nu retele sociale. Acum citesc cartile de pe vremea aia si ma regasesc perfect. Tu unde te vezi? happy

Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Nu stim mare lucru ce va fi in viitor, sau daca va mai fi viitor.Prefer undeva prin trecut. 1880 pe acolo happy

| AlexanderAdrian a răspuns:

Nu vreau sa par pretios dar nu prea concep sa fiu murdar cum erau oamenii in antichitate. In plus prea in trecut nu erau carti disponibile pentru omul de rand si mie imi place sa citesc. Imi place si tehnologia suficient de mult asa ca as fi preferat sa ma fi nascut intr-un viitor mai indepartat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot în prezent.
Poate în trecut și-n viitor nu vor mai fi și acei oameni care mi-au făcut viața mai frumoasă.
*momet ...lacrimogen încheiat*

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru TuDorEL96):

Cum așa?
Doar nu credeai că sunt o scorpie care chiar îi urăște pe toți laughing

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru TuDorEL96):

Ce are poza mea de profil? thinking
E chiar foarte simpatică. tongue

| Diabolik94 a răspuns:

In trecut, mai exact in Antichitate(in Egipt sau Grecia). Cred ca aceasta perioada e semnificativa in evolutia societatii atat din punct de stiintific, cat si social.Mi-ar face placere sa observ tot ce se intampla.

Răspuns utilizator avertizat