| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Dacă ați avea posibilitatea să dedicați o melodie unui politician, care ar fi politicianul și melodia?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=UXiMy5phhMg&t=67s

Dragnea la adresa Vioricăi Dăncilă: Să nu uite de ce a fost pusă acolo

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si cine ma impiedica sa ii dedic si acum?

| GabiDumitrescu a răspuns:

Cam toti care s-au perindat din 1989 incoace. Cu exceptia a vreo 10-15% maxim. https://www.youtube.com/watch?v=HeMX9Ga_9zQ

| aXy99 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=Xw-m4jEY-Ns
Pentru PSD, UDMR, ALDE, Pro Romania.

| sofisis a răspuns:

Cred ca imnul Romaniei s-ar potrivi tuturora laughing)
Si Romaneste de la BUG Mafia. La fel... fara discriminari. Sa fie pentru toti!

| SG1995 a răspuns:

BUG Mafia - Românește, cui? Tuturor indiferent de partid.

| aXy99 a răspuns (pentru SG1995):

O mentalitate toxica.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Iliescu si gasca lui de javre si tradatori si toti cei care au venit dupa el in coace https://www.youtube.com/watch?v=ScP5Nv-EhZI

| StrongHeart a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=3jRT9yu8RyM Pentru toata clasa politica, nu fac discriminari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lui dragnea vesnica pomenire

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Apa de Izvor
Pentru Iohanis laughing

| IngerasulMicut a răspuns:

Hmmm... Era una a lui Guta pe care as putea sa i-o dedic lui Dragnea

| Schelling a răspuns:

In clipa asta, imi vine in minte "domnul" Teodorovici

pentru domnia sa:
https://www.youtube.com/watch?v=EbymWUd1Y7Q&pbjreload=10