| mentholinks a întrebat:

Daca ati fi in pericol sa muriti de foame si ati avea de ales sa mancati doar dintre un caine sau o pisica ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Cu porcul și vacă nu am o relatie, dar cu câini și pisici am crescut nu pot sa le manac

52 răspunsuri:
| Holiday a răspuns (pentru anonim_4396):

Degeaba esti obez, dupa un timp, de foame, daca vezi friptura in fata ochilor, chiar daca latra, n-o mai refuzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Holiday):

Dupa 48 de ore disparea senzatia de foame, corpul intra intr-o Stare ketogenicã. Bine daca ajungi in stare de 40-50 osu pielea mãnânci si gândaci pentru a supravietui

| SG1995 a răspuns:

Câine, am auzit că are gust de pui.

| FaraNumePls a răspuns:

Mai bine Mor de foamne

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce anume simti dupa 48 de ore?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum naiba luni? Eu daca imi ratez supica o zi mi-e rau si abia imi revin

| Drimmero a răspuns (pentru Holiday):

Intelegeti ca unii nu putem manca orice, prin urmare mie unul mi s-ar intoarce stomacul pe dos doar daca as vedea, nici nu mai e nevoie sa mai si mananc.

Intrebare cu totul este una cretina,, cand exista atatea alternative, dar n-ai cu cine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru supadeceapa):

Supica se stricã si nu vrea sa te rateze pe tine când are Miros proaspãt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

O durere de burtã daca te indopi laughing, metabolismul se Incetineste iti dai seama.

| Sn4k3 a răspuns:

Oricare ca n-ai zis sa le omoram noi.

| Dismally a răspuns:

Daca ar fi singura solutie as manca ce as prinde mai usor, nu as face mofturi - caine / pisica / sobolan / om etc.

| Frank51 a răspuns:

Daca nu as gasi fructe sau legume, as prefera cainele, deoarece chinezii il considera o delicatesa si probabil chiar are gust bun(daca este gatit corespunzator).

| Justme1997 a răspuns:

Sa mor ca sa ma manance ei pe mine

| Jay1 a răspuns:

În acest caz simplu : de la carnivor inrait la vegetarian convins.

| mgtow a răspuns:

Aleg sa mor

| Ady117 a răspuns (pentru anonim_4396):

Îți recomand să te uiți la Levi Elekes pe YouTube, poate te va ajuta. Pe mine chiar m-a ajutat sincer. Într-o săptămână mi-am schimbat modul de gândire în bine privind doar 10-15 video-uri din 103. Levi este un om foarte deștept și gândește foarte logic.
Dacă te vei uita și simți că nu te-a ajutat, îmi pare rău că ți-am pierdut timpul, încerc doar să fac un bine...
Sincer, sper să te ajute și pe tine, succes! happy

| PumpkinDoll a răspuns:

Nu cred ca mai gandesti in momentul ala si s-ar putea sa le mananci pe amandoua de foame

| HadesSs a răspuns:

Mai degraba as manca pamant sau iarba, coaja de copac decat sa mananc un caine sau o pisica

| Arakiss a răspuns:

Poti sa te hranesti cu energie solara si 40 de zile.

| Wordofthat999999 a răspuns (pentru Drimmero):

Exact! Bleah! Parca preferi sa mori de foame mai bine decat sa mori de scarba. Dar mai e o varianta : iarba, frunze... sau fructele din copaci.

| Wordofthat999999 a răspuns (pentru SilentRain):

Parca ai primit averea lui Noe!?

| Drimmero a răspuns (pentru Wordofthat999999):

Cum am mai spus, intrebarea in sine chiar e cretina, nu inteleg pe ce criteriu s-a ales cand sunt atatea alternative de mancaruri care nu necesita sa te scarbesti.

N-ai cu cine, unii au zis ca ar manca si cainele sau pisica, aia sunt dusi cu scufita!