| Aaaandreeeeeeaaaaaaaaaaa a întrebat:

Daca esti afectat de magia neagra (vraji sau blesteme etc.) ce simptome ai?

8 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Oboseala, lipsa de energie, ghinioane inexplicabile, etc.

| Gabyy32 a răspuns:

Nu este nici un simptom.Eu sunt afectat de un blestem. povestea incepe asa:In casa in care stau eu a stat un evreu mai demult si pe vremea aceea evreii erau omorati.Acest evreu avea saci cu aur ai eu in curte am 2 fantani si 4 saci cu aur ia aruncat intr-o fantana.Un strabunic de-al meu i-a gasit seara si dimineata a disparut sacu si strabunicu` a murit! Blestemul dupa cate am inteles se transmite pana in a 7a vita! Nu este nici un simptom atata k iti merge
rau, ai ghinion si din astea

| Gabyy32 a răspuns:

Si acest "blestem" se aplica mai mult la barbati
Ghinionul meu este ca vara tracuta mi-am sfasiat mana stanga intr-un gard deala ascutitI don't want to see

| AnastasiaMara a răspuns:

Sincer, depinde ce fel de blestem sau vraja a fost facuta... Dar in general nu exista nici un fel de simptome pentru asa ceva...

| vrajitor666 a răspuns:

Iti spun eu serios ca am practicat magia neagra fi atent ai ameteli cade parul nu ai energie nu iti iasa nimic bine ai nervi depresi te uraste lumea casmare vise urite din care te trezesti speriat durere de cap ingrozitoare stare de voma lesin daca ai nevoie de ajutor sa-mi spui te pot ajuta indepartez asa ceva dupa tine am ajutat multa lume

| Epicx3 a răspuns:

Nu exista niciun simptom, pentru ca nu exista magie neagra. -.- Cum nu exista nici ghinion sau noroc. Daca ar exista ghinion, Dumnezeu i-ar ajuta doar pe unii oameni, iar pe ceilalti i-ar lasa in voia sortii. Cei care cred in asemenea tampenii sunt oameni fara credinta.;]

| bbugsbunny a răspuns:

Iti cad tatele rolling on the floor

| bbugsbunny a răspuns:

Muieeeeeeeeeee