| Alexandralove12 a întrebat:

Daca farami niste pastile si le tragi pe nas inseamna ca te droghezi? ce pastile sunt recomandate pentru asa ceva? Fundapuppy dog eyes

3 răspunsuri:
| ZaineaM a răspuns:

Nu este asa simplu, depinde de pastile, cu pastile NU te poti droga, in rest cu "pastile" DA, Ecstasy este pastila, e smechera, nu stiu daca are acelasi efect daca o tragi pe nas rolling on the floor) Funda?

| SongokuJR a răspuns:

Mentosanelelaughing

| DouaPuncteD a răspuns:

Buna
Hm, nu e bine ce faci.
Iti dau un sfat. Fiecare pastila are compozitia ei de substante, altele pot fi mai puternice altele mai slabe, in orice caz, pastilele sunt pentru starile in care nu te simti bine, in nici un caz pentru a te droga.
Ai grija de santatea ta si lasa prostiile.
O seara buna-ti doresc.