| MadScientist a întrebat:

Daca femeile sunt considerate sexul frumos, atunci de ce mai stau ore intregi in baie sa se faca "frumoase"?

11 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Pentru ca frumusetea trebuie ingrijita.

| DenisaAbdn a răspuns:

Pentru ca ne place sa aratam perfect, pentru ca ne place sa ne simtim bine in propria piele, pentru ca iubirea incepe cu propria persoana si pe cale de consecinta, doar asa, pozitive si optimiste, suntem cu adevarat frumoase. Si de asta ne iubiti. Respectati-ne misterul si folositi timpul de asteptare in mod constructiv.

| Iama a răspuns:

Pentru ca tebuie sa se si simta frumoase...Si ca baietii sa saliveze big grin

| Charis a răspuns:

Pey eu cred ca nici un baiat nu ar vrea langa el o fata neingrijita si nearanjata.

| neutrino a răspuns:

Pentru a face pipi.

| Mădă0611 a răspuns:

De aia sunt considerate sexul frumos. laughing
Barbatii de ce mai fac sala daca sunt sexul tare? Sau, ma rog, cum o fi, tare, puternic...

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Mădă0611):

Nu se duce nimeni la sală să-şi întărească mădularul laughing

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Eu nici pana acum n-am inteles de ce femeile stau ore intregi in fata oglinzii si investesc multi bani in cosmetice.Pentru ca atunci cand ies pe strada, barbatii spun doar ce fel de fund au...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu ştie, este un mister.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Vor ca sexul frumos să pară sexul foarte frumos...

Răspuns utilizator avertizat