| anonim_4396 a întrebat:

Daca iubiti destul de mult pe cineva care merita si acel cineva este departe de tine(in alt oras) ce ati face? As vrea sa va ganditi si la faptul ca fiecare e legat de orasul sau prin ceea ce face si nu se poate deplasa foarte usor. Multumesc pentru sfaturi si pentru efortul depus pentru a ma ajuta! happy

Răspuns Câştigător
| illusion a răspuns:

Pai marian.si eu sunt cu un baiat din Suceava iar eu sunt din Ploiesti...ne vedem o data pe luna pentru ca amandoi suntem cu scoala.si eu nu pot pleca atat de departe pentru ca nu ma lasa ai mei dar sa stii ca ne iubim si suntem impr de aproape un an.depinde foarte mult de increderea pe care o ai in pers cu care esti.pe noi ne-a ajutat bunica mea, in sensul ca el vine si sta la ea cateva zile si asa ne vedem happy poate pleci in concediu la munte ca tot e iarna.si va vedeti pe partiewinking

5 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

@maariaan, fratele meu e plecat de aproape un an in Scotia si mi-e foarte dor de el, el este ospatar si se pricepe la mai multe, dar cine sunt eu sa-l judec?

| Luori a răspuns:

Nu stiu ce sa spun in cazut tau...
Da` si in relatia mea era distanta ceva km...[orase diferite straight face ]

Da` nu a contatwinking xD
mergeam mereu la el... indiferent de cat dura drumu`. indiferent ca mergeam cu trenu`[ si de multe ori nu aveam bani => mai jucam si tom si jeryy cu "nashu`"laughing ] sau ca mergeam cu masina.

Eu nu m`as lasa in locul tau.

:**

| yoooo1990 a răspuns:

Pai depinde si de distanta care este intre voi? Daca distanta e mica poti merge la ea si invers.Stiu si eu cum este, si eu iubesc o fata dar e foarte departe de mine, si stiu ca nu o vedea caurand si mah simt cam najpa.

| maariaan a răspuns:

Distantza e mare sau suficient de mare incat sa-ti puna destule probeleme. Eu stau in Constantza si ea in...Brasov... Sunt aproximativ 400 de Km, sau mai bine zis 7-8 ore de mers cu trenu happy

| maariaan a răspuns:

@juniper

Pai nu poti sa'l judeci. A plecat de nevoie. Dar ce legatura are raspunsul tau cu intrebarea mea? Probabil a vrut sa zici ca si tu te simti aiurea ca ai pe cineva drag la distanta. Mersi de raspuns!