| Sawarekh a întrebat:

Daca ma dau cu ulei de ricin in anumite zone sensibile, creste par? adica oriunde ma dau va creste?
De exemplu, observ la jumatatea penisului cateva firicele de par si ma sperie, daca o sa mai apara sau o sa creasca si mai sus?

Răspuns Câştigător
| IrinaMihaela15 a răspuns:

Oamenii trebuie sa înțelegerea ca tratamentele de creșterea parului nu fac foliculi de par sa apară acolo unde nu existau ca prin minune, nu exists niciun tratament ce sa facă par din nimic.

Tratamentele astea te ajuta sa ți crească parul mai rapid și sa fie mai sănătos. Asta înseamnă că o să ai parul lung mai repede și ca nu or sa cada asa de multe fire. Deoarece nu cad firele atât de des iti da impresia ca ai mai multe fire ca înainte. E exact același nr de foliculi, doar cad mai rar.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica te-ai dat cu ulei acolo? Asta inteleg.

| Sawarekh explică (pentru darrio2007):

Da pentru ca am prea uscat glandul penian, si m-am dat in zona.

| darrio2007 a răspuns (pentru Sawarekh):

Si altceva nu ai gasit cu ce sa te dai? Te-ai dat si pe buze?

| AnemonaP a răspuns:

Nu. Este imposibil sa te dai undeva si sa iti cresca parul, stai liniștit.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Părul nu crește cu ulei de ricin. Nu crește cu nimic.