| NaturalLl a întrebat:

Daca ma duc in America (sau unde este facut San Andreas-ul [SA:MP-ul] am sa gasesc si masinile care sunt in SA:MP? De exemplu: Infernus, Bullet, Sultan, NRG-500, etc.

1 răspuns:
| boopman a răspuns:

Da, asa ar trebui. Cei de la Rockstar, pentru a scapa de eventualele notificari de Copyright din partea celor care produc masinile, au schimbat numele dar nu si modelul lor. Deci, masinile se numesc altfel dar arata ca si varianta reala.