| Emre_Rafael_1985 a întrebat:

Daca sterg pe cineva de pe facebook ii apare ca l-am sters?

7 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Daca doar il stergi n-ai facut mare branza. Da-i block si nici macar n-o sa-ti mai poata vedea pagina. Daca ii dai remove nu il notifica, va vedea el ca nu mai esti "friend" Acolo sub headerul paginii tale in loc de friend va scrie add friend.

| Valentina00 a răspuns:

Nu

| relian a răspuns:

Daca stergi pe cineva, acel cineva nu o sa fie anuntat de facebook vezi ca ai fost sters de X sau Y.El va observa daca tu pentru el reprezentai ceva mai mult, ori daca are o lista de pina in 10 persoane, deci va observa el lipsa ta din lista lui s va stii ca tu l-ai sters.Deci doar asa daca vede ca nu mai esti pe la el isi da seama. Daca nu observa absenta ta nimeni nu o sal avertizeze despre asta.

| zurick a răspuns:

Da,îi apare.

| ElenaSA a răspuns:

Nu va mai aparea in lista de prieteni.

| Vlach a răspuns:

Nu

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Nu o sa-i apara la notificari, doar ca probabil va vedea ca nu mai sunteti prieteni cand te cauta pe facebook sau cand se uita in lista lui de prieteni. Poti sa-l stergi sau sa-i dai block daca te deranjeaza mai tare, si asa nu o sa mai poata vedea nimic legat de profilul tau, ce postezi etc.