| SilentRain a întrebat:

Daca te-ai putea intoarce in timp si te-ai intalni cu tine, ce sfat ti-ai da?

30 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

As fi evitat sa ma nasc, cateodata nu ma multumesc cu viata care o traiesc. Ma duceam la maicamea si o scoteam la timp din momentul in care trebuia sa il cunoasca pe taicameu

| Liviu a răspuns:

Hmmm, "Prostia se plateste prietene, casca ochii, si nu pune botu la nimic, doar parinti-s alaturi " atat. Restu e cancan xD

| Pricked a răspuns:

Nu lasa lucrurile pe ultiMA SUTA DE METRI
Nu face asta niciodata, nici macar o singura data. Fii tot timpul punctuala, dar tot timpul. M-ai auzit? E clar? AM SPUS E CLAR? Ughhhhh you moron

| RainmakerX a răspuns:

Numai un sfat? Mi-as da meditatii intregi laughing
- mergi la clasa X (aveam media necesara)
- invata germana in locul francezei
- lasa-te de karate si invata bataie adevarata
- mergi la voluntariat
- nu mai manca otrava

| mentholinks a răspuns:

Nu fuma legalizate.

| siriusblack98 a răspuns:

1.Sa imi impun mai des punctul de vedere indiferent cati oameni vor fi impotriva.2.Sa nu mai acord atentie cui nu merita.

| JackR a răspuns:

- Use it with extreme caution!
- Watch out to that tree!
- Don't eat the yellow snow!
- Everything's gonna be alright!

| HadesSs a răspuns:

1.Apucate de sala cand esti tanar pentru ca esti in crestere si merge mai bine
2.F.te tot ce prinzi laughing

| Elena9328 a răspuns:

Sa mă bucur mai mult de fiecare moment și de fiecare persoana. Fiindcă nu vei știi niciodată când e ultima dată când o vezi.

| Lostlyric a răspuns:

Bai, asculta aici: inceteaza sa te mai consideri proasta, idioata, urata! Inceteaza sa mai ai convingeri care te limiteaza. Acorda incredere oamenilor din jurul tau. Si ei sunt in aceleasi situatii nasoale ca si tine.
Mananca bine, femeie. Dormi! Nu, nu 4 ore. Dormi 8 ore! Hai, misca-ti fundul ala. Nu mai da vina pe altii pentru felul in care arati. Ai uitat sa citesti, ai uitat sa asculti muzica buna, ai uitat sa te mai uiti la filme. Tot ce faci toata ziua este sa muncesti, sa inveti, sa treaca viata pe langa tine fara sa simti ca o traiesti.
Celebreaza fiecare reusita in viata. Fii sincera cu tine si cu ceilalti. Mereu. Ridica-te, nu-ti plange de mila. Fericirea e in tine, iubirea e in tine - gaseste-le. Asa le vei putea darui si celorlalti. Gandeste pozitiv, mereu. Viata e oricum de tot rahatul, ce sens are sa amplifici starea? Mai bine te bucuri de toate lucrurile simple.
Esti ok. Esti bine. Si, daca vrei sa-ti spun un secret: peste 10 ani, nimic din tot ce simti si traiesti acum, nu va mai conta. Vei invata lectii pretioase, vei avea experiente care te vor ridica din mocirla, vei fi un om in cautarea sensului complet. Si...vei fi multumita.

| Justme1997 a răspuns:

Eu, catre eu de acum un an: apucă-te de scris licența

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fac alta facultate.
Sa spun persoanei de langa mine ca o iubesc.
Sa citesc mai mult
Sa ma rog mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti face cont pe TPU

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce?

| SilentRain explică (pentru RAY):

Nu faci spam la intrebarea mea germanule, misca-ti fundul in alta parte
N-am chef sa iti vad poza aia urat la notificari big grin

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Ametito nu e spam, pur simplu eram curios, ce rea ai devenit, o copiezi pe diabolica, nu e poza e un citat in fine

| Djsjuajsjsj a răspuns (pentru anonim_4396):

sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Djsjuajsjsj):

Nu fi bosunflata domne : )

| Djsjuajsjsj a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa intri pe wazzap amore happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Nu crede pe nimeni.Cu atât mai puțin pe cineva pe care nu-l cunoști".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este niciodatã prea târziu, asa cã fã-o.

| PumpkinDoll a răspuns:

Nici unul, probabil orice sfat pe care mi l-as da, fie el bun sau prost, tot nu l-as urma

| CdeMetal a răspuns:

Sa nu mananc punga aia de seminte, ca sunt expirate.

| SandraEve a răspuns:

Sa deschid ochii mai larg si sa nu i mai inchid la greseli ce nu meritau trecute cu vederea

| Alfred0703 a răspuns:

Sa imi bag **** mai des in parerile altora.

| CVane a răspuns:

Just do IT!

| xByte a răspuns:

Probabil niciunul, deoarece oricum nu l-as urma.

| Ievi a răspuns:

Sa nu mai imi pese de nimic!
Mas convinge sa fiu cel mai ignorant pentru ca, fiind bun, si intalegator si delasator si etc am avut doar de pierdut.

| squishyhihi a răspuns:

Sa nu mai dau atata credibilitate fetelor ca sunt foarte parsive.(unele)

| RAY a răspuns (pentru squishyhihi):

Like,si eu as face la fel, dar daca nu iubesti nu cunosti iubirea nici suferinta, care urmeaza dupa ea, daca ar sa ma intorc in trecut nu as fugi de persoana iubita si nu as manca dulciuri, sucuri si as aprecia mai mult timpul, sanatatea