| jmarley a întrebat:

Daca ti-ai putea alege felul in care sa mori care ar fi? Fara moarte naturala

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

In locul altcuiva.

| mona a răspuns:

As alege ceva rapid si neasteptat

| cυρcαкє a răspuns:

Bună. happy

Bună întrebare. Sincer, chiar nu știu... Dacă aș putea să aleg, cred că aș alege să mor otrăvită sau sufocată. Mă rog... Cum vrea Dumnezeu. happy

Pa, pa. wave

| Mădă0611 a răspuns:

Somn sau otravire. Somnifere sau cianura de potasiu, ar fi o planta care e atat de toxica incat mori inainte sa simti ceva thinking, Tisa.

| Wøodenpints a răspuns:

Împuşcat în cap. Mi se pare cel mai rapid mod de a muri.

| Dariusuu a răspuns:

Prin sufocare, in timpul somnului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muşcată de un vampir. laughing

| TheAvenger a răspuns:

Ar fi mișto să mor în comă alcoolică.

Răspuns utilizator avertizat
| MrsPanda a răspuns:

I'm not going to die. i'm immortal._.

| dragonflyght a răspuns:

As dori sa mor inghetzata, pentru ca ma inteles ca nu doare, ci pur si simplu te i-a somnul si ...mori! Dar pana una, alta as vrea sa mai traiesc un pic pentru fiul meu... happy

| Mădă0611 a răspuns (pentru dragonflyght):

Nu doare, dar frigul doare. tongue Eventual sa ingheti pe loc.