| anonim_4396 a întrebat:

Daca tot injuri prin casa se aduna energii negative prin casa ziua iar noaptea visezi urat? Ca am visat ca parca casa era bantuita si mi-am facut semnul crucii si "s-a dus" si dupa aia m-am trezit. Poate o fi o doza de adevar sau m-am speriat bine.

Eu visez urat in ultime vreme. M-am uitat M-1 (knight fighting) si am visat cu m-a lovit un bolovan si m-am zguduit tare.

Răspuns Câştigător
| GoldenZenith a răspuns:

Orice cuvânt are energia lui.

https://www.google.ro/......telor/amp/ (daca vrei sa mai citești despre treaba asta)

Totuși, și ai mei înjură, eu la fel (ca orice om când are nervi :">). și ar fi trebuit să se dărâme casa la cate energii negative s-au acumulat acolo din cauza asta.
Ideea este că undeva în subconștientul tău a fost declanșat ceva prin faptul că vezi și auzi atatea chestii care nu sunt tocmai pozitive. Încearcă să fii mai relaxat/a si să eviți pe cât posibil tot ce este negativ.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Hai sa nu o dam in fantezi si pur simplu ai cosmar din cauza traumatizari emotionale atat, cuvintele nu au energie negativa

| Felissa13Eden a răspuns:

La cat injura tata prin casa, ar trebui sa aiba cosmaruri si vecinii.
Depinde ce ti se intampla pe parcursul zilei si la ce te gandesti inainte de culcare.