| disoci a întrebat:

Daca tot o amani pe iubita ta, si ii spui ca o sa vorbiti maine seara mai mult dar in fiecare seara te pui tot mai repede la somn, se supara rau?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu ești cam nesimțit?
Măcar, nu-i mai promite.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu mai bine ii zici ca ți-e somn și ca vrei sa te culci devreme decât sa ii tot promiți ceva ce stii ca nu se va întâmpla? O suni ziua dacă seara ești obosit și aia e. Nu o cunoaștem pe prietena ta deci nu avem de unde sa știm dacă se supara sau nu, tu stii cel mai bine asta.

| 1997onur a răspuns:

Mie somn -_- ma bag înapoi în pat la somn.

| Anonim62i a răspuns:

De ce mai ești cu ea dacă nu vreți sa vorbiți? Eu zic ca ar fi bine sa va despărțititi daca nu o bagi in seama, într-o relație ar trebui sa comunicați zilnic. Părerea mea