| Claudiu1905 a întrebat:

Daca TPU este pentru minori adultii ar trebui sa stea pe site. urile pentru adulti?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Ce logică ai și tu.

21 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cine te-a mintit ca TPU este pentru minori? Aici suntem de varste diferite.

| Claudiu1905 explică (pentru darrio2007):

TPU, "toti pentru unu", e prima parte a dictonului din "Cei trei muschetari", ceea ce ar da de inteles ca e un site pentru copii

| darrio2007 a răspuns (pentru Claudiu1905):

Si cei trei muschetari sunt copii? Romanul nu este pentru copii.

| Claudiu1905 explică (pentru darrio2007):

Pai pe principiul asta nici Superman nu e pentru copii

| Claudiu1905 explică (pentru darrio2007):

Ah, bingo laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru Claudiu1905):

Probabil ca da.

| T0T a răspuns (pentru Claudiu1905):

Ce logică ai și tu.

| Fatamuntilor a răspuns:

E adevarat ca pe TPU sunt mai multi minori. La un,, recesamant'' ce s-a facut a cum ceva ani proportia ar fi cam 70 % minori Dar sunt si cativa adulti.
Minorii au mai mult timp de stat pe site, de aia prezenta lor e mai puternica!
Dar se va gasi tot timpul un adult sa raspunda la dilemele lor.
Dupa logica ta, daca TPU e pentru minori, ei NU ar avea ce cauta pe siturile pentru adulti, cum nici ei nu ar trebui sa sa uite la desene animate, sau sa se joace cu masinutele!rolling on the floor

| Mayhem666 a răspuns:

TPU nu este pentru minori, este pentru toate categoriile de varsta.

| oglindasultanului a răspuns:

Cica, doar ca alea sunt mai frecventate de minori priceputi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste "toti pentru unu ", nu "minori pentru minori" ^^

| Claudiu1905 explică (pentru anonim_4396):

Da, dar... de unde vine "toti pentru unu"? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,adultii ar trebui sa munceasca!

| Claudiu1905 explică (pentru anonim_4396):

Si tot voi sa stati si pe site. urile pentru adulti tongue stiam eu

| anonim_4396 a răspuns (pentru Claudiu1905):

Tot noi, adica adultii, da!
Ziua muncim, iar noaptea ne destrabalam. Asta.i pofta ce.am poftit!

| Claudiu1905 explică (pentru anonim_4396):

Am reusit sa aranjam unde stam noaptea, insa ziua...
Doar daca dispunem de ubicuitate ne aflam simultan la munca si pe TPU big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Claudiu1905):

Eu renunt la pauza de masa pentru TPU.

| Claudiu1905 explică (pentru anonim_4396):

Dupa ce ca stai noaptea pe site-uri obscure mai sari si peste masa de pranz, nu e bine, nu e bine deloc

| UzOm a răspuns:

În mod ciudat pe TPU sunt mai mulți minori decât majori. În schimb, pe Softpedia sunt mai mulți majori decât minori.
Ăsta e echilibrul în univers.

| ălkjmhgf a răspuns:

TPU este pentru oricine.

| Claudiu1905 explică (pentru ălkjmhgf):

Teoreticwinking

| ălkjmhgf a răspuns (pentru Claudiu1905):

Dar și practic. E adevărat că în mare parte e "populat" de adolescenți, dar sunt și adulți pe aici.