| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Daca vine sfarsitul lumii, ce faci? Fugi ca prostii aia crezand ca o sa traiesti sau? Eu m-as uita la aia cum fug si as rade mult

12 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Daca vine sfarsitul lumii, ce faci? fugi ca prostii aia"

și dacă ăia fug către o altă lume (planetă)?

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Traiectoria meteoritului e vizibilă cu zile bune inainte de impact (eventual) iar la cutremur, n-ai timp nici să râzi

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Nu tu o să râzi ci nepoții-nepoților-nepoților-... tăi. Deci hi hi hi, e mai mult decât posibil, e foarte probabil

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

De ce doi și nu cincișpe?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si sigur cand o sa pice tavanul pe tine, aproape sa iti dea in cap, nu o sa fugi, o sa stai acolo sa mori si razi, nu? Nu ai fugi afara din bloc (eventual un bloc).

Răspuns utilizator avertizat
| OldSoul a răspuns:

Ma ascund in beci.

Răspuns utilizator avertizat