| MihaelG a întrebat:

Dace e cu altul fata de care îmi place, ar putea inca sa ma placă? Dacă da eu cum îmi pot da seama ca da? menționez ca am vorbit cu ea până acum 3 zile si de atunci e cu altul.dar totuși daca se gândește la mine si ma place eu cum pot ști? Dati-mi niste exemple de comportamente le care o pot da de gol.

1 răspuns:
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Daca e cu altul, las-o sa fie fericita cu acel baiat si nu te baga intre ei. Daca te placea, zic ca inca era cu tine, nu?