| anonim_4396 a întrebat:

Dar sensibili ați devenit unii membri TPU în anul 2023. Nu ai voie sa zici nimănui nimic, nu ai voie sa contrazici pe nimeni cu nimic pentru ca imediat ești "ignorat". Mai nasol când sunt înjurat, apoi ignorat, văd asta, vreau sa raportez și nu pot "pentru ca utilizatorul te ignoră și nu ai acces la această funcție". Interesanți algoritmi, ce pot spune mai mult.

Iar aici nu este Wikipedia, apropo. Am observat mulți care postează întrebări a căror răspunsuri poți găsi lejer pe Wikipedia sau Google. Eu postez întrebări doar pentru acele întrebări la care nu găsesc răspunsuri oriunde pe internet aș căuta. Si credeți-mă că în 90% din cazuri am găsit răspunsul pe Google. Pentru restul de 10% intervine momentul în care sunt depășit de situație și negăsind răspuns ( sau unul satisfăcător), întreb aici sau alte forumuri. Dar unii cam faceți sport olimpic din pus întrebări pe TPU. Înțeleg ca "toți pentru unul", dar sa nu exagerăm.

Si ce se întâmplă cu atâția anxioși și depresivi?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E prea multa toxicitate la romani asa ca unele persoane se grăbesc să încheie dialogul mai rapid, faza cu nu ai voie, ai voie dar e libertatea mea sa aleg ce vreau sa fac

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mișto.
Sa nu uitam totuși de răspunsurile tale in care mereu cauți cearta.

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Eu in momentul actual citind răspunsul tău laughing

https://youtube.com/shorts/VWIXuFWVlsU?feature=share

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci nu prea îți pasă că mereu cauți cearta tu doar ai vrea mulțumiri și aprecieri pentru asta nu?

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Ce zici acolo?
Pentru ca nu aud prea bine!

| CostinAlamariu a răspuns:

Adevarat!

| Theo94 a răspuns:

"Mai nasol când sunt înjurat, apoi ignorat,..."
Dau si fug, atat pot ei, am patit si eu asta.

| AdioTPU a răspuns:

Nu contează doar ce zici ci și cum o zici. Daca unii se simt lezați atât de ușor iar tu le expui ceva în manieră diplomata, civilizata atunci le afectează ego-ul și de aceea dau ignore.