| Ercjiaai a întrebat:

De 2-3 zile incerc sa intru pe site-ul celor de la PCGarage si nu functioneaza. Sunt singurul caruia nu ii merge?
www.pcgarage.ro/

12 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

La mine merge, ai încercat în alt browser sau de exemplu în chrome sa intri in mod incognito dupa ce stergi memoria cache?

| Ercjiaai explică (pentru RobertMoon):

Am incercat si varianta cu alt browser ( Firefox si opera ), dar tot nu functioneaza. Am incercat si varianta cu modul incognito, m-am uitat la tutoriale pe youtube, dar tot degeaba. Oricum. mersi de raspuns. Apropo, mi-am schimbat si ip-ul, dar tot acelasi lucru se intampla.

| RobertMoon a răspuns (pentru Ercjiaai):

Ai de ales din zeci de site-uri de componente sau alte lucruri înafară de PC Garage oricum happy

| Ercjiaai explică (pentru RobertMoon):

Da, dar nu inteleg de ce nu merge site-ul. Oricum, mersi din nou.

| Ercjiaai explică (pentru RobertMoon):

Apropo, nici pe tableta/ telefon nu imi merge site-ul. Chiar nu pot intelege de ce happy

| RobertMoon a răspuns (pentru Ercjiaai):

Mda, e ceva ciudat, ai incercat sa dezactivezi antivirusul/firewall ceva? Ca e posibil sa fie exclus saitu.

| Ercjiaai explică (pentru RobertMoon):

Am incercat acum asta. Tot nu vrea. Imi da eroarea asta ERR_CONNECTION_TIMED_OUT

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ercjiaai):

Daca iti mai apare mesajul asta de eroare incearca urmatoarea chestie:
Command prompt- Ipconfig/release-Ipconfig/renew - Reboot

| Ercjiaai explică (pentru RobertMoon):

Am reusit dupa multe incercari sa fac site-ul. Am deconectat router-ul de la internet si l-am reconectat. Si acum functioneza laughing

| RobertMoon a răspuns:

Bine ca l-ai făcut îmi pare rau ca nu te-au ajutat răspunsurile noastre laughing

| Ercjiaai explică (pentru RobertMoon):

Nu-i nicio problema. Stai linistit happy