| MihaelG a întrebat:

De ce în ziua de azi băieții buni sunt luați drept,,fătălăi"prosti si altele? Și de ce fetele îi detestă și prefera retardații care le bat de le usucă.Dar întrun final tot la cei buni se opresc, adica la cei la care le-a dat cu piciorul in locul celor ce se dau smardoi?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru ca noi suntem programati sa traim in savana nu unde traim acum,femeile faceau sex cu cei mai buni masculi si puternici din acel grup,femeile ca si noi suntem de fapt masinari ghidate de genele atat,genele noastre vor sa se reproduca asa ca alege cel mai bun material posibil,nu doar ca sunt rai dar sunt si frumosi acel baieti,frumosi,inalti, populari, prezinta un interes, omul are nevoie de un interes iar acel barbati prezinta un mare interes, femeile se compromit cu acesti barbati care daca ar fi savana ar fi murit de mult, in fapt multi barbati cresc copi altora asta pentru ca femeile una le atrage si alta vor ele

| T0T a răspuns:

Păi asta e societatea. Însă există și fete bune, bune într-un sens mai admirabil ca să zic așa și inteligente.

| OldSoul a răspuns:

Pentru ca in bratele smardoilor se simt protejate si sunt binevazute de celelalte persoane.
Pur si simplu "smardoii" sunt mai masculi decat "fatalaii" cum si tu vrei o fata cu sanii si fund mare, asa vor si ele baietii "smardoi" adic masculi feroce.
Multe fete cred ca ii pot imblanzii pe cei badboy (sau smardoi cum le spui tu) sau ca pot sa-i faca sa se indragosteasca de ele, dar nu reusesc, sufera, iar intr-un final se refugiaza in bratele "fatalailor" pe care ii pot avea la orice moment, chiar daca nu se simt atrase de ei.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Oamenii cresc mereu, pana mor.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Asa sunt fetele,ma rog majoritatea nu toate,ele prefera mai mult baietii rai fiindca ele vor sa se simta protejate si iubite,e ceva normal nici de cum nu s-ar uita la altul falit,slab fara tupeu fiindca il considera un papa lapte care nu are nimic de oferit chiar daca e o persoana mai buna la suflet.
Desigur fetele despre care vorbesc sunt foarte naive si cred ca tot ce zboara se si mananca,acum fetele din ziua de azi se uita la baietii astia cu bani de tip macho man fiindca ii vad pe ei mai tupeisti cu incredere ceea ce majoritatea asta cauta dar intr-un final o sa ajunga sa regrete alegerea facuta, aparentele pot fi inselatoare in unele cazuri.
Si chiar daca o sa se desparta de unul ca ala o sa caute un alt cocalar dar ma sunt si alte motive nu numai cel mentionat mai sus.
La un moment dat dupa ce o fata a avut parte de un anumit tip de baieti o sa vrea la un moment dat ceva nou, mai diferit, nu poti sa fi convins de parerile tuturor oamenilor ca la un moment dat se schimba, asa e facut omul.
Oricum dupa parerea mea cam toate fetele din generatia actuala sunt niste ţaţe si parasute cu mentalitate proasta desprinsa din emisiuni mondene unde sunt promovate evident tot parasutele si adolescentele vor sa ajunga ca ele.