| anonim_4396 a întrebat:

De ce intr-o lume de vii se vorbeste numai despre morti?
Ma uitam si eu astazi la televizor, si din 15 stiri, 11 erau despre morti...Restul era sport.

Răspuns Câştigător
auran
| auran a răspuns:

De tampiti...cred ca vor sa mai elibereze pamantul de cativa dintre noi si inebunindu-ne cu astfel de stiri, cedam psihic si...hast beregata sau poc...si rata cade...ai uitat de politica!

16 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pentru ca asa se face audientalaughing
Crezi ca se mai uita cineva la stiri daca se vorbeste de vii?rolling on the floor

| hândel a răspuns:

Pai n-o sa-ti dea reportaj despre una care n-a primit restul corect la paine, sau una careia i s-a agatat strampul in maracinii de pe trotuare. Jaf, crima, accidente, violuri, despre lucruri d'astea sunt reportaje, despre lucruri tragice, fapte care incalca legea, sau se soldeaza cu raniti, morti. Astea cresc audienta.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Si in alea 4 au spus astia ca fac rectificare de buget, ca maresc taxele si ca Basescu s-a mai certat cu cineva? Nu?

mira
| mira a răspuns:

Cateodata astfel de discutii sunt in apararea vietii. Poate unii vor deveni mai prudenti, altii vor afla de pericolele pe care le contine anumita activitate.

| inna a răspuns:

Pt ca asta aduce audienta, oamenilor asta le place sa vada la tv. Daca ar mai transmite si de la locul crimei live, ar fi perfect. laughing
Eu una nu ma mai uit la stiri de mult. M-am saturat sa vad acelasi lucruri in fiecare zi.

| JackieSue a răspuns:

Pe pariu ca si in lumea mortilor se vorbeste de viilaughing

| sorin a răspuns:

Asta face audienta sa se dea peste cap, suntem un popor de sadici in mare parte, stirile nu au nici o vina ei ne dau ce vrem noi.

| Rizer a răspuns:

Hai mai...criticule...ai stat sa numeri stirile si mortii acum... dar nai avut ce face in loc sa intri pe TPU tu te uiti la stiri?

Profanare

Asa ca de altadata vezi ce faci nu te mai uita la atatea stiri ca dauneaza sanataii(si sexului)happyhappyhappy

Numai bine
Stiri inainte

Traim in romania si asta ne excita tot timpul(pardon ne preocupa tot timpul)

vIzionare placuta in continuare!

| Rizer a răspuns:

Va place raspunsul meu? hmmmm
tare:-D

| Rizer a răspuns:

Criticule cum e?
iti place raspunsul meu? zi?

| Rizer a răspuns:

Criticule, criticule,
Critici lumea! bhffffffff

Vizionare placuta

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzttt

| Rizer a răspuns:

Dar ce faci criticule teuiti la stiri acum pe antena 1? Ne tii la curent sa vezi cine a mai murit si cati au fost exact cifra!

| danukck a răspuns:

La prostime prinde bine stirii cum ar fi:violurii, talharii, crime, jafurii.ectoh go on.nu`mia prosty se uita la stiriile de la ora 17:00laughing)laughing). acum ai inteles?batting eyelashes. pupici:*:*:*!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Leutzia, iti doresc mult succes in Romaniarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai e mai important sa mori. Tuturor marilor oameni de cultura valoarea operelor lor a crescut abia dupa moartea lor.Deci...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Zbenguici...restul era despre Berlusconirolling on the floor