| AdiMihai25 a întrebat:

De ce nu este asa diferenta mare de pret pe olx la Iphone 12 promax fata de iphone 13 promax, cel putin la 128gb parca e mai scump iphone 12promax decât 13 ...de ce?

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Telefoane noi sau folosite? Daca is folosite intrebarea nu are rost

| Wr3nch a răspuns:

Pentru ca cine vinde ceva uzat nu da la pret de magazin. Si diferentele din 12 si 13 pro max nu is cine stie ce.

| HuaweiCorporation a răspuns:

Cumapara noul iPhone 14 Pro Max, este mai bun decat celelalte iar daca faci accident suna la politie,