| Crisyy a întrebat:

De ce nu-mi apar raspunsurile la unele intrebari pe TPU?straight face

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Pentru ca nu s-au actualizat inca happy

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Postarile noastre apar cu o intarziere (0-15 minute). Dureaza pana se actualizeaza datele site-ului. Nu-ti fa griji!
Succes! Numai bine!

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Dupa ce dai raspunsurile trebuie sa astepti cateva minute ca sa fie aprobate.

O seara placutahappy

| GuessWho a răspuns:

Pai inca se editeaza, dupa ce ai dat raspunsul. se actualizeaza raspunsul si intarzie putinhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Si mie mi se intampla, si este desptul de nasol! Pana la urma iti apar, dar nu iti apar in 3 minute, de exemplu! Stai linistit, raspunsl se pun, asa ca nu trebuie sa te simiti nasol, deoarece raspunsul tau, lung sau scurt, se va afisa...peste un interval de timp! happy

Pa, pa.