| Vyoleeta a întrebat:

De ce primesc texte cu,, funduletul tau parfumat, funduletul tau gustos.Baietii nu au aceeași structură a fundului ca al femeilor? Pare că unii îl au chiar mai mare decât unele fete.In orice caz, nu cred că femeile se gândesc la fundul unui bărbat precum viceversa și la mai ales la modurile astea. Sau greșesc?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu siguranta se referau la fundul gustos de bucatarie, ala de tai zarzavaturi si bunatatile pe el. laughing

| Freya1 a răspuns:

Si eu ma gândeam uneori ce e asa de special la un fund.Ca nu e ca si cum l-ar avea doar sexul feminin sau masculin, toti avem fund.

| OldSoul a răspuns:

Poate-l etalezi tu prea des prin poze si de asta...
Atragi obsedatii.

| CostinAlamariu a răspuns:

Incep sa cred ca lumea asta e un mare spital de nebuni