| chiftelutacrocanta a întrebat:

De ce se enerveaza oamenii pe lucruri marunte in timpul serviciului? Ce nu le convine de fapt? Ce fel de frustrari interioare au ei? Oare unde le sta capul de fapt cand se enerveaza pe lucruri marunte in timpul serviciului?

6 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Daca ai nervi de acasa totul pare enervant! laughing

Răspuns utilizator avertizat
| August99 a răspuns:

Eu cred ca de la stresul acumulat se enerveaza din lucruri marunte.

Răspuns utilizator avertizat
| ălkjmhgf a răspuns:

Nu știu, oamenii se pot enerva din multe lucruri. Nu întotdeauna se pot detașa de ele, așa că le iau cu ei și la locul de muncă și în orice alt loc. Dar e posibil și ca serviciul pe care îl au să nu le aducă suficientă satisfacție și asta o să se vadă în comportamentul și atitudinea lor față de ceea ce fac.