| Herui a întrebat:

De ce se lauda femeile cu fundul lor mare, e ceva normal sa il aiba mai mare decat barbatii?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dar bărbați de ce se lauda cu pătratele?
Genetica =indica o genetică buna vs mediu =e la moda

| IgnatVictor a răspuns:

Pentru că în ziua de azi, aspectul ăsta a devenit unul... hm... „de invidiat" în rândul unor tinere. Și, de asemenea, a devenit la fel de normal ca bărbații să privească „portbagajul" unei fete pe care o simpatizează din punct de vedere romantic/sexual.

| RAY a răspuns (pentru IgnatVictor):

Nu e la moda, citește istorie

| IgnatVictor a răspuns (pentru RAY):

Ei, da. Chiar ieri am trecut pe lângă Arcul de Triumf și am văzut un cuplu de tineri. Fata, îmbrăcată cu pantaloni mulați pe fund, stătea contorsionată la un unghi nefiresc, cu spatele aplecat în față și cu fundul gigantic răsucit spre iubitul ei, care o poza de la depărtare. Iar în spate de tot se vedea Arcul de Triumf. Era mai ușor să facă o poză normală, dar ea a preferat „altceva". Și, din păcate, nu e singurul caz. Am văzut zeci, poate sute, de fotografii în care fete tinere își etalează fesele bombate. Totuși, partea bună e că, după o vârstă, măcar se opresc.

| RAY a răspuns (pentru IgnatVictor):

Asta te frustrează pe tine, ca tu la vezi iar ele pe tine nu

| IgnatVictor a răspuns (pentru RAY):

Nu chiar. Mă bucur că nu am parte de atenția lor.

| RAY a răspuns (pentru IgnatVictor):

Serios?

| IgnatVictor a răspuns (pentru RAY):

Păi, da. Atenția mea gravitează în jurul persoanelor cu care împărtășesc același mod de gândire, de acționare, de trai etc.