| anonim_4396 a întrebat:

De ce se mai angajează fotomodele daca exista fotoshop? Am văzut un video în care au facut o femeie foarte reală dintr-o felie de pizza

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-ar place sa ai langa tine o felie de pizza sau un fotomodel beton?

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Fotomodelele fac poze care apar pe internet si in reviste. Nu stau langa mine.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar sunt reale nu Photoshop.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Foto modele se plimbă pe o scenă, felia de pizza, nu.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Alea sunt doar modele

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iar pițele fotoșopate sunt doar pițe.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Nimeni nu stie ca e o piță

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, tot așa poți spune despre o femeie în carne și oase. Unele sunt doar nițte pițe, mulți hormoni, puțini neuroni, fotoșopați bine și nimeni nu știe. Sau poate un bărbat care naște pui vii și îi hrănește cu lapte, ceva de genul. Trăiască revo sexual!

| oglindasultanului a răspuns:

Pentru ca "photoshop" e un program folosit doar pentru imagini, fotomodelele sunt oameni cu o viata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Azi nu