| SkandallKamataru a întrebat:

De ce tot ma suna uneori deampu**a numere care mu vorbesc?
Cand raspund, se aude un zumzait si nu inteleg care e rostul acestor apeluri retardate.
Plus ca uneori ma mai suna si diferite persoane ca au nu stiu ce oferta. si din nou, nu înțeleg, chiar funcționează la cineva? Suntem in 2024, inca se mai promoveaza produse telefonic? Zici că suntem in evul mediu.
Eu ii injur de fiecare data cand ma suna, ii ameninț, etc.
Mama daca as avea putere as umple aceste centrale de unde sunt sunat de artificii si petarzi si cobra 8, si le-aș detona sa sara in aer toate sa fac praf pe acolo, sa nu ma mai sune laughing laughing laughing

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce raspunzi al numerele pe care nu le cunsoti?
Sunt copilasi care se joaca pe telefaone, sunand unde au chef, de aia este bine sa nu raspunzi la aceste apeluri/
In loc sa pui artificii si petarde in centarlele telefonice ar trebui sa te educi pe tine insuti si sa nu mai raspunzi la asemenea apeluri. Ah, am uitat, tu esti ala cu muschi mari... dar fara creier happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si inca cati isi iau tepe la telefon in 2024. h

| SkandallKamataru explică (pentru suntserios):

Doar batranii, nu cred ca exista tanar cu iq mai mare de 50 care sa puna botul

| dullcat a răspuns:

Din moment ce raspunzi, probabil ei considera ca functioneaza.Te sfatuiesc sa cauti aici orice numar dubios: https://ro.unknownphone.com/

| lpavel a răspuns:

Ai grija cu cei care te suna si nu vorbesc, mai ales daca sunt numere din afara Romaniei ca sunt hackeri si iti fura bani de pe telefon!
Nu mai raspunde la astfel de numere ca ai s-o patesti...

| SkandallKamataru explică (pentru lpavel):

Ce bani sa-mi fure daca ma suna ei, aloo, nu functioneaza chiar asa laughing te taxeaza doar daca ii suni inapoi.