| b342 a întrebat:

De ce unele persoane se masturbeaza?

Răspuns Câştigător
| ArinaMK a răspuns:

In corpul fiecarei persoane se produc schimbari, schimbari hormonale si fiecare persoana doresete sa experimenteze aceste schimbari. Fiecare face asta in felul sau, numai ca unii gasesc,masturbarea, cum ai numit-o si tu...
interesanta, cred.
Spre exemplu un coleg de-al meu gaseste interesant sa, pipaie, daca ma lasi, fetele...
Fiecare are stilul sau :-)
Fundita?

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Lasa ca ajungi tu la varsta aia...

| b342 explică:

Apache,masturbarea mi se pare ceva cam sarit de pe fix...numai cei silly ar face asa ceva...(:
P.S.:mi-am spus parerea.(:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele persoane? rolling on the floor