| Turbo223 a întrebat:

De ce uneori ne batem joc degeaba? Ati facut vreodata lucrul asta? De ce?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De prosti ce suntem de asta,nu stim sa apreciem, apoi ne plangem ce rai sunt uni, dar eu stiu?, de dezamagit am dezamagit si eu sunt om, si alti m au dezamagit si tot asa, am dezamagit o pe o fata prin faptul ca am acuzat o pe nedrept, asupra unui lucru, orice om e predispus spre a te dezamagi, sa stii asta

| T0T a răspuns:

Depinde de ce să ne batem joc.

| Freya1 a răspuns:

Eu nu imi bat joc.Mai fac glume proaste dar nu imi bat joc de altcineva.

| SG1995 a răspuns:

Nu prea fac, asta, adica da, mai fac misto de prostia unora, dar nu cred ca am prea luat lumea in ras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur.De prostia unora.

| Turbo223 explică (pentru anonim_4396):

Ma refeream la bataia de joc degeaba. Daca iti bati joc de prostia cuiva ai un motiv anume, nu o faci de plac sau chef.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tin minte ca mi-am batut joc vara asta de fata care m-a iubit, doar pentru ca nu asculta Zmeu` Ninja` si asta m-a durut mai mult ca nu asculta ceea ce ascultam eu.

| 393Dan a răspuns:

Nu stiu, eu n-am avut asa ceva. Eu nici macar nu-i barfesc pe cei care nu-i plac, asa ca bataia de joc nici prin gand nu-mi trece. Cat de nedrept nu i-as considera, nu m-as cobori la un asa nivel meschin.

| CosminCD a răspuns:

Bătaia de joc, în general, nu e bună. Indiferent de situație și cine sau ce este vizat. De ce facem asta? Că uneori suntem cam proști...